Державна податкова служба у Київській області

  Бучанська ДПІ нагадує фізичним особам, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів

  Бучанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області нагадує, що одноразове(спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 березня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового добровільного декларування. Сплата збору здійснюється декларантом протягом тридцяти календарних днів з дати подання декларації.

  Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

  Одноразове(спеціальне) добровільне декларування активів є правом, а не обов’язком громадянина. Виключно за власним бажанням особа може задекларувати свої активи, які раніше не були оподатковані.

  Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет.

  До подання одноразової декларації платник має розмістити кошти в національній або іноземній валютах на спеціальному рахунку, що може бути відкритий в банках України.

  Бучанська ДПІ

  © 2022 Бучанська Районна Рада