Новини

  Наше покоління вдячне за можливість жити у цьому світі. Ми по-справжньому пишаємось народами усіх країн, які незважаючи на різні політичні та релігійні погляди, об’єдналися і знищили нацизм в Європі. Тоді, понад сімдесят сім років тому, європейці довели, що тільки в єдності при відстоюванні спільних інтересів можна перемогти найсильнішого ворога та досягти будь-якої мети.

  Ми схиляємо голови й перед українськими героями, які відважно й самовіддано боролися з нацизмом. Великими людськими втратами, руйнування економіки, знищенням культурних та історичних цінностей заплатив народ України за право жити і працювати на своїй землі, бути вільною та єдиною нацією.

  Сьогодні, на тлі трагічних подій в Україні та агресивної, вбивчої політики кремля, країни Європи знову об’єдналися заради миру та демократичного розвитку. І дуже символічним є те, що українці разом з усіма європейськими народами стоять по один бік рубежу, відстоюючи спільні цінності та цивілізоване майбутнє.

  Ми — сильні!

  Разом ми переможемо!

  У цей день у 1986 р. на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

  Ось вже 36 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й…

  Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці.

  Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.

  іль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів…

  Наслідки Чорнобиля стали драматичним уроком для цивілізації, суворим попередженням щодо масштабу відповідальності за життя, здоров’я людей і екологічну безпеку планети, яку взяла на себе сучасна наука.

  Сьогодні ми висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії. Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС…

  У співпраці з друзями Владимир Туниев, від піцерії Mi Corazon яка під час військових дій перепрофілювалися та випікає що дня хліб! Кожного ранку команда чудових людей передає нам близько 500 шт свіжевипеченного хліба який ми Volodymyr Dubas Руслан Ахмеян розвозимо та передаємо громадянам нашого прекрасного Бучанського району!

  Поліцейського офіцера Макарівської громади відзначили державною нагородою.

  Медаль “Захиснику Вітчизни” отримав лейтенант поліції Михайло Пінчук. Відповідний Указ підписав Президент України.

  У співпраці з друзями Владимир Туниев та колегами Volodymyr Dubas Руслан Ахмеян Алевтина Ковальчук Kosta Kholodenko для наших мешканців Гостомель, Ворзель, Козинці підвозимо горячі обіди, свіжевипеченний хліб та різноманітну гуманітарну допомогу

  Обєднавшись в сильну командну працюємо для нашого Бучанського району та України

  Так класно, коли поруч справжні люди, котрі у важкий час завжди напоготові! Дзвонять, пишуть, їдуть, везуть, носять і все за власною ініціативою… Одним словом, залишаються поруч і їм байдуже все, тому що вони - СПАВЖНІ!

  Маю повідомити вам про нову ініціативу, яка відтепер і надалі буде реалізовуватися у Бородянці. Ресторан Сіль Землі щодня годуватиме обідами співробітників МЧС та громадян, які долучилися до розбору завалів у зруйнованому загарбниками селищі. Наразі рятувальники ведуть активну роботу з розчищення міста, тому цей волонтерський проєкт є як ніколи актуальним для усіх, хто приймає участь в операції.

  У співпраці з Сіль Землі для мешканців селища Ворзель та Гостомель було приготовано та доставлено у безпечне місце гарячі обіди.

  Сторінка 1 із 15

  Бучанська Районна Рада

  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  © 2022 Бучанська Районна Рада