Новини

  У співпраці з друзями Владимир Туниев, від піцерії Mi Corazon яка під час військових дій перепрофілювалися та випікає що дня хліб! Кожного ранку команда чудових людей передає нам близько 500 шт свіжевипеченного хліба який ми Volodymyr Dubas Руслан Ахмеян розвозимо та передаємо громадянам нашого прекрасного Бучанського району!

  Поліцейського офіцера Макарівської громади відзначили державною нагородою.

  Медаль “Захиснику Вітчизни” отримав лейтенант поліції Михайло Пінчук. Відповідний Указ підписав Президент України.

  У співпраці з друзями Владимир Туниев та колегами Volodymyr Dubas Руслан Ахмеян Алевтина Ковальчук Kosta Kholodenko для наших мешканців Гостомель, Ворзель, Козинці підвозимо горячі обіди, свіжевипеченний хліб та різноманітну гуманітарну допомогу

  Обєднавшись в сильну командну працюємо для нашого Бучанського району та України

  Так класно, коли поруч справжні люди, котрі у важкий час завжди напоготові! Дзвонять, пишуть, їдуть, везуть, носять і все за власною ініціативою… Одним словом, залишаються поруч і їм байдуже все, тому що вони - СПАВЖНІ!

  Маю повідомити вам про нову ініціативу, яка відтепер і надалі буде реалізовуватися у Бородянці. Ресторан Сіль Землі щодня годуватиме обідами співробітників МЧС та громадян, які долучилися до розбору завалів у зруйнованому загарбниками селищі. Наразі рятувальники ведуть активну роботу з розчищення міста, тому цей волонтерський проєкт є як ніколи актуальним для усіх, хто приймає участь в операції.

  Вітаю вас, дорогі друзі!

  Ми зробили те, що декларували. Сімдесят діточок та їх батьків і родичів вже на Лазурному березі Болгарії, у місті Святий Влас у таборі Містрал.

  До кінця війни тут для них все безкоштовно - від трансферу та проживання до харчування. Адже наші діти - світле майбутнє могутньої України

  Ми зробили це разом!

  Бучанська Районна Рада

  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  © 2022 Бучанська Районна Рада