Державна податкова служба у Київській області

  На Бучанщині податківці провели вебінар на тему: "Порядок подання громадянами декларації про отримані доходи та майновий стан за 2021рік на отримання податкової знижки. Електронні сервіси ДПС України. Можливості «Електронного кабінету» платників податків"

  В Бучанській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбувся вебінар з платниками податків на тему Порядок подання громадянами декларації про отримані доходи та майновий стан за 2021рік на отримання податкової знижки. Електронні сервіси ДПС України. Можливості «Електронного кабінету» платників податків ».У заході взяла участь заступник начальника Бучанської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Валентина Мусієнко.

  Фахівець інспекції докладно поінформувала учасників ZOOM-конференції про основні аспекти декларування громадян на отримання податкової знижки. Зауважила, що Декларація подається наочно або в електронному вигляді до 31.12.2022року через Електронний кабінет платника з накладанням кваліфікованого електронного підпису. Поінформувала слухачів, що для подання Декларації через портал ДПС фізичній особі необхідно увійти до Електронного кабінету, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

  Валентина Мусієнко відповіла на ряд запитань, що стосувалися сплати податків та подання податкової звітності, в електронному вигляді. Також під час спілкування було роз’яснено платникам про переваги користування сервісом ДПС «Електронний кабінет платника», про можливості дистанційного спілкування з податковою службою засобами сервісів «InfoTAX»», на використання таких інформаційних ресурсів ДПС України, як: Facebook, Telegram-канал

  Окремо вона повідомила про можливості використання Комунікаційної податкової платформи, яка створена для надання практичної оперативної допомоги платникам податків та повідомила її електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., запросивши платників надсилати на цю адресу запити або звернення з коротким змістом питання та контактами для зворотного зв’язку та звернула увагу, що при виникненні у громадян питань щодо заповнення чи оформлення податкової звітності завжди можна отримати консультацію за телефоном (045-97) 48-590, або завітати до Центру Обслуговування Платників Бучанської ДПІ, за адресою:м.Буча,вул.Енергетиків,1а.

  Бучанська ДПІ

  © 2023 Бучанська Районна Рада