Державна податкова служба у Київській області

  Бучанська ДПІ: Адміністративні послуги за липень – жовтень 2022 року

  Бучанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області інформує, що за липень–жовтень 2022 року обслуговування платників опрацьовано 1076 звернень щодо надання адміністративних послуг. 

  Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Їх отримали 469 фізичних осіб, 3 особи звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Надано 89 послуг з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

  Зареєстровано 3 платників податку на додану вартість, видано 9 витягів з реєстру платників податку на додану вартість, зареєстровано 23 книги обліку розрахункових операцій, 3 розрахункових книг та 44 реєстраторів розрахункових операцій. 

  Крім того, за липень-жовтень 2022 року зареєстровано 124 платників єдиного податку, надано 299 витягів з реєстру платників єдиного податку.

  Видано 31 довідки про доходи фізичних осіб – підприємців та 3 довідки про сплату податкових зобов'язань платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання та про відсутність податкових зобов’язань,

  Опрацьовано 10 звернень від фізичних осіб щодо підтвердження статусу податкового резидента України. 

  Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надавалися консультативні та інформаційні послуги щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів під час військового стану, використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС. 

  В залі ЦОП до послуг платників є комп’ютер, який підключений до мережі Інтернет і дає змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв. 

  Щоденно спеціалісти ДПІ надають консультації та практичну допомогу з питань формування звітності та роботи сервісу «Електронний кабінет платника» та інших сервісів. 

  Отримання електронного цифрового підпису дає можливість подавати податкові декларації через сервіс «Електронний кабінет платника» або через інші програмні забезпечення, а в перевагах подання податкової звітності в електронному вигляді як для себе, так і для податкової служби, платники податків вже переконалися. 

  Кваліфікований електронний підпис кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу. 

  За консультаціями з питань надання адміністративних послуг можна звернутись за телефонами (04597) 48-590 або безпосередньо до Центру обслуговування платників м. Буча, вул.Енергетиків,1А, понеділок - четвер з 09 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.; п'ятниця з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.; обідня перерва з 12.00 до 12.45, вихідні дні - субота та неділя. 

  З переліком адміністративних послуг, які надаються в центрі обслуговування платників Бучанської ДПІ ГУ ДПС у Київській області можна ознайомитися на субсайті ГУ ДПС у Київській області в банері «Центри обслуговування платників». 

  Бучанська ДПІ
  © 2022 Бучанська Районна Рада