Державна податкова служба у Київській області

  Зустріч з громадськістю на Бучанщині

  Днями відбулась зустріч начальниці Бучанської ДПІ ГУ ДПС у Київськії області Людмили Ступак з начальником фінансового управління Бучанської міської ради Тетяною Сімон.

  Людмила Ступак зауважила що одним з резервів наповнення місцевого бюджету є кампанія добровільного декларування активів громадян, термін дії якої продовжили до 1 березня 2023 року. Саме до цього часу громадяни матимуть змогу легалізувати неоподатковані в минулому статки за пільговою ставкою одноразового збору.

  На заході присутні розглянули питання, щодо своєчасної сплати податків суб’єктами господарювання та громадянами, дотримання норм податкового та трудового законодавства платниками податків, актуальні питання податкового законодавства, а також комплекс заходів, які необхідно вжити для інвентаризації земель та нерухомості громадян.

  Крім того, начальниця податкової інспекції розповіла присутнім про сервіс ДПС «Електронний кабінет» де громадяни мають можливість переглянути податкові повідомлення-рішення щодо сум нарахованих майнових податків, подати декларацію про майновий стан та доходи.

  На прикінці зустрічі Людмила Ступак зауважила, що податкова служба оптимізує підтримку прозорого результативного діалогу з громадськістю та бізнес-спільнотою, поширюючи роботу Комунікаційної платформи на регіони України.

  Залишаємось на зв’язку:

  Комунікаційна платформа:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

  Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській областіhttps://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

  Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Телеграм: t.me/tax_gov_ua

  Бучанська ДПІ

  © 2022 Бучанська Районна Рада