Державна податкова служба у Київській області

  До Зведеного бюджету платники пристоличного регіону спрямували більше 17 млрд грн ПДФО

  За повідомленням в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Юліани Козаченко, з початку року до Зведеного бюджету платники пристоличного регіону спрямували більше 17 мільярдів гривень податку на доходи фізичних осіб.

  Зазначено, що до Державного бюджету зі своїх доходів мешканці Київщини сплатили 3,6 млрд грн, збільшивши показник на 14% або 447 млн грн порівняно з відповідним показником минулого року. У свою чергу, місцеві бюджети отримали 13,5 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Така сума на 14% перевищує надходження з ПДФО за минулорічний період, що у грошовому вираженні дорівнює 1,7 млрд грн додаткових для казни громад коштів.

  Залишаємось на зв’язку:

  Комунікаційна платформа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

  Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

  ГУ ДПС у Київській області

   

  Власники елітних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Київщини 6,7 млн грн транспортного податку

  З початку року власники елітних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Київщини 6,7 млн грн транспортного податку. Такі дані навела в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Юліана Козаченко. Зазначено, що юридичні особи сплатили мільйонів гривень, фізичні особи, у свою чергу, перерахували до скарбниць громад 1,7 млн грн.  

  Найбільші суми надійшли від платників наступних громад:

  • Броварська міська ТГ (Броварський район) – 0,7 млн грн;
  • Борщагівська сільська ТГ (Бучанський район) – 0,6 млн грн;
  • Дмитрівська сільська ТГ (Бучанський район) – 0,6 млн грн;
  • Білоцерківська міська ТГ (Білоцерківський район) - 0,3 млн грн;
  • Миронівська міська ТГ (Обухівський район) – 0,3 млн грн.

  Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року – у 2022 році – 2 437 500 гривень.

  Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 01 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об'єму циліндрів двигуна, типу пального.

  Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.

  ГУ ДПС у Київській області

  © 2022 Бучанська Районна Рада