Державна податкова служба у Київській області

  Бучанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області провела зустріч з платниками податків

  Днями у Бучанській ДПІ ГУ ДПС у Київській області відбулася зустріч з представниками бізнесу Бучанщини, за участі начальниці ДПІ Людмили Ступак з питань декларування доходів громадян отриманих в 2022 році, податкової амністії та можливостей Електронного кабінету платника податків.

  Під час зустрічі податківець звернула увагу присутніх платників, що подання звітності в електронному вигляді має багато переваг, зокрема:

  - звітність, надіслана електронною поштою не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання;

  - уникнення черг, гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок;

  - оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді;

  - конфіденційність інформації;

  - оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі. Для звітування в електронному вигляді необхідно лише отримати електронні ключі. Під час заходу Людмила Ступак поінформувала присутніх, що з 1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування доходів громадянами, одержаних протягом 2022 року. Декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді через Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua/) у розділі «ЕК для громадян» – «Податкова декларація про майновий стан і доходи». На закінчення зустрічі очільниця інспекції нагадала, що триває кампанія декларування доходів громадян у рамках «податкової амністії» і закликала громадян скористатись правом на легалізацію доходів, з яких раніше не були сплачені податки. Вона детально розповіла про активи, які підлягають декларуванню, розміри ставок оподаткування таких активів, терміни сплати нарахованих податків, а також закцентувала увагу що термін подання одноразової декларації 01 березня 2023 року.

  Зустріч з платниками пройшла у форматі діалогу, присутні отримали практичні поради в користуванні новими сервісами Електронного кабінету платника податків.

  Бучанська ДПІ ГУ ДПС у Київській області

  © 2023 Бучанська Районна Рада