Новини

  Гостомельська селищна рада - Співпраця поглиблюється

  Співпраця громади та військовиків

  Між керівництвом Гостомельської громади військової частини 3018 НГУ склалася взаємоповага та співпраця. Про це наголосив у коментарі командир військової частини полковник Іван Миропольський.

  «Я вважаю, що нам вдалося вивести взаємодію війська і цивільної місцевої громади на новий рівень. Починаючи від дня заснування нашої бригади, що дислокується в смт. Гостомель, ми налагодили тісну співпрацю з органами місцевої влади, а також беремо активну участь у щоденному житті селища разом з місцевими мешканцями.

  Думаю, для кожного військовослужбовця Бригади швидкого реагування Гостомель перетворився, без перебільшення, на другу домівку, де можна не лише досить комфортно працювати, але і відновлюватися після роботи. На мою думку, це дійсно показник нашої ефективної співпраці з керівництвом Гостомельської ОТГ. Адже згідно з затвердженою програмою бюджетування Гостомель виділяє значні кошти, які нами витрачаються на поліпшення умов несення служби військовослужбовцями бригади. А це означає що і наші вояки, і мешканці Гостомеля відчувають взаємну турботу та підтримку», - зазначив полковник Миропольський.

  Бучанська районна Рада

  Юридична адреса: 08292, м. Буча, вул. Енергетиків, 12

  Фактична адреса: 03115, м. Київ, пр-т. Берестейський, 126

   bucharayon.rada@gmail.com

  097-120-36-39

   

  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  © 2023 Бучанська Районна Рада