Новини

  Наше покоління вдячне за можливість жити у цьому світі. Ми по-справжньому пишаємось народами усіх країн, які незважаючи на різні політичні та релігійні погляди, об’єдналися і знищили нацизм в Європі. Тоді, понад сімдесят сім років тому, європейці довели, що тільки в єдності при відстоюванні спільних інтересів можна перемогти найсильнішого ворога та досягти будь-якої мети.

  Ми схиляємо голови й перед українськими героями, які відважно й самовіддано боролися з нацизмом. Великими людськими втратами, руйнування економіки, знищенням культурних та історичних цінностей заплатив народ України за право жити і працювати на своїй землі, бути вільною та єдиною нацією.

  Сьогодні, на тлі трагічних подій в Україні та агресивної, вбивчої політики кремля, країни Європи знову об’єдналися заради миру та демократичного розвитку. І дуже символічним є те, що українці разом з усіма європейськими народами стоять по один бік рубежу, відстоюючи спільні цінності та цивілізоване майбутнє.

  Ми — сильні!

  Разом ми переможемо!

  У цей день у 1986 р. на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Ця катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.

  Ось вже 36 років біль і тривога Чорнобиля залишається в наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й…

  Хоча стільки років минуло відтоді, а пам’ять наша зберігає все до найменших подробиць, бо надто вражаючими і болючими були ці подробиці.

  Але Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.

  іль Чорнобиля відгукнувся у серці кожного жителя нашої країни, назавжди залишаючи у пам’яті народній подвиг ліквідаторів…

  Наслідки Чорнобиля стали драматичним уроком для цивілізації, суворим попередженням щодо масштабу відповідальності за життя, здоров’я людей і екологічну безпеку планети, яку взяла на себе сучасна наука.

  Сьогодні ми висловлюємо щирі слова подяки та засвідчуємо свою шану за героїзм та самовідданість всім ліквідаторам страшної аварії. Адже ціною власного життя та здоров'я без вагань та роздумів, ви ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС…

  Бажаємо, щоб Вас оточували тільки, чуйні, добрі і щедрі на душевне тепло люди!

  Нехай у Вашому житті буде якомога більше радості і світла!

  Легкими та змістовими хай будуть Ваші будні, цікавими та яскравими — дні відпочинку.

  Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою.

  Зі святом!

  В цей день по всій країні вшановують пам’ять та подвиг Героїв, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір та свободу українського народу.

  Трагічна дата нової української історії стала символом незламності та джерелом сили для українських воїнів, які й нині боронять нашу країну.

  У цей день ми віддаємо шану мужності та патріотизму, свободі та гідності, адже завдяки подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні ми маємо можливість рухатися вперед до демократичних цінностей.

  Мирного неба, єдності та братерства, порозуміння та злагоди усім. Нехай трагічні події того дня більше ніколи не повторяться!

  Шана всім воїнам, що боронять самостійність та волю.

  Схиляємо голову перед загиблими.

  Вічна пам’ять Героям!

  Саме 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила малий герб України, рахуючи його головним елементом великого Державного Герба України.

  Герб - один з трьох державних символів нарівні з Прапором і Гімном. Гербом України є золотий Тризуб на синьому щиті. Проект герба був розроблений групою українських геральдистів: Андрієм Гречилом, Олексієм Коханом та Іваном Турецьким.

  На думку геральдистів, тризуб у графічній традиції періоду правління великого князя Володимира був прийнятий не випадково, оскільки саме за князя Володимира всі етнічні українські землі були об’єднані в одній державі.

  У 1918 році тризуб також було обрано гербом УНР як символ соборності українських земель.

  Наша сила - в єдності!

  Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Відповідний Указ підписано 14 лютого 2022 року N°53/2022 з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

  Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

  15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та чергова річниця виведення радянських військ з Афганістану.

  В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

  Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

  В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

  З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.

  Бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра!

  Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах.

  Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.

  Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя родині, натхнення і творчості.

  Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце.

  Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

  Зі святом!

  Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, подальшої активності, благополуччя і радості.

  Хай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу!

  Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм.

  Дякуємо за Вашу працю, турботу, захист територіальної цілісності України.

  Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

  Зі святом!

  Щиро вітаємо Вас з особистим святом!

  Бажаємо іменинниці аби кожен день був сонячним, сповнений новими враженнями, позитивними емоціями, цікавими знайомствами, креативними думками, які вдавалося втілювати у життя, даруючи часточку себе підростаючому поколінню, рідним, близьким, дорогим людям.

  Тож нехай усе вдається! Депутатьська діяльність буде активною, робота приносить задоволення, а в домі панує злагода та достаток!

  29 січня 1918 року на залізничній станції Крути відбувся один із найжорстокіших боїв в історії України.

  Саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

  Їх було триста; студенти та гімназисти. Проти них були тисячі — солдати та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва.

  Бойовий наказ наша молодь виконала. Однак, втрати сягали: до 260 юнаків, 30 студентів і 10 старшин.

  Україна пишається молодими Героями.

  Пам’ять про них – невмируща.

  Вічна їм слава!

  Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!

  Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця.

  Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа!

  Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!

  Зі святом!

  Надсилаємо щирі та сердечні вітання з цієї нагоди!

  Бажаємо: гарного настрою, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії.

  Зичимо: оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, сімейного благополуччя, щастя.

  Хай життя дарує тільки добрі емоції та хороший настрій!

  З Днем народження!

  День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, який заклав основу для глибокого усвідомлення українським народом своєї єдності і неподільності країни.

  Нехай розум, воля і любов об’єднують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної європейської держави.

  Від усього серця бажаємо кожному мудрості у подальших звершеннях, віри у гідне майбутнє рідного краю та всієї України!

  Зі святом Соборності!

  Слава Україні!

  20 січня 2015 року проросійські бойовики, не припиняючи штурмів, підірвали новий термінал Донецького аеропорту, остаточно перетворивши колись один з найбільших аеропортів країни на руїни.

  В ці дні, в результаті підриву терміналу, загинуло 58 захисників-«кіборгів», які відстоювали цей плацдарм до останньої краплі крові. Загалом, за офіційними даними, захищаючи Донецький аеропорт загинули близько 100 військових.

  Герої не вмирають!

  Прийміть найщиріші вітання зі святом Водохреща!

  Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро.

  У цей день вода стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

  Прийміть щирі привітання і сердечні побажання з нагоди Богоявлення Господнього!

  Миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди вам і вашим родинам та нових звершень задля кращого майбутнього!

  З Йорданською святою водою!

  Щоб Ісус, що охрестився,

  Коли потрібно — заступився.

  За весь ваш рід і за родину,

  За нашу вільну Україну.

  Щоб гості з’їхались бажані.

  Христос Хрестився у Йордані!

  Шановний імениннику!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого особистого свята!

  Бажаємо Вам добра, міцного здоров’я на довгі роки.

  Нехай по життєвому шляху Вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт.

  Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні.

  Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію, любов!

  Зі святом!

  Надсилаємо імениннику щирі слова вітань і найкращі побажання:

  • гарного настрою,
  • міцного здоров’я,
  • невичерпної життєвої енергії.

  Зичимо Вам: оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, сімейного благополуччя і щастя.

  Хай життя дарує тільки добрі емоції та хороший настрій, здійснення планів і надійних друзів!

  Зі святом!

  Бажаємо залишити весь сум у 2021, а в новий рік взяти із собою велику вдачу та спрагу до перемоги.

  Нехай щастить у 2022, нехай вдається все, нехай трапляються справжні дива!

  Прийшли щедрувати до вашої хати.

  Щедрий вечiр, добрий вечiр!

  Тут живе господар – багатства володар.

  Щедрий вечiр, добрий вечiр!

  А його багатство – золотiї руки.

  Щедрий вечiр, добрий вечiр!

  А його потiха – хорошiї дiти.

  Щедрий вечiр, добрий вечiр!

  Нехай вони принесуть добро, мир і достаток!

  Від усієї душі зичу великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

  Хай панують у Ваших домівках взаєморозуміння та любов!

  Веселих свят та дзвінких щедрівок!

  Сторінка 1 із 3

  Бучанська Районна Рада

  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  © 2022 Бучанська Районна Рада